Musée Grévin

Musée Grévin

Vezměte Vaši třídu na výlet Prahou plný zážitků a dobrodružství. Prohlédnou si při něm historickou část města netradičně z paluby lodi při hodinové plavbě na našich lodích Natal nebo Porto. Během plavby, kde se vyhnete davům turistů v ulicích, můžete svým žákům nebo studentům ukázat velkolepé panorama Pražského hradu, Karlův most a další známé památky v okolí vltavských břehů.  

Po plavbě lodí se vydáte z našeho kotviště u Čechova mostu atraktivní Pařížskou ulicí přes historické Staroměstské náměstí do Celetné ulice, v níž navštívíte neobyčejné muzeum voskových figurín Grévin. Cesta pěšky Vám nebude trvat déle než 15 minut.

Musée Grévin vstoupíte do světa slavných naší současnosti i minulosti. Projdete například mystickou laboratoří, posedíte ve staropražské kavárně s Bohumilem Hrabalem nebo Karlem Čapkem, vyfotíte se se samotným Vinetouem či vstoupíte do svatyně sportu, kde najdete Romana Šebrle, Dominika Haška a další slavné sportovce. Na závěr se Vy i Vaši studenti a žáci povabí v dílně plné objevů.

Věříme, že tato exkurze Vaše žáky a studenty nejen pobaví, ale také jim zajímavou formou ukáže krásy Prahy.

V Musée Grevin čeká na studenty a žáky zdravá svačinka.

MUSÉE GRÉVIN PRAHA

Celetná 15, Praha 1

www.grevin.com