Plavba Prahou

Plavby Prahou

Rádi byste se svou třídou navštívili Prahu, ale obáváte se organizační náročnosti, prodírání se v davech lidí a spleti aut? Možná Vám příjde vhod naše nabídka na okružní plavbu lodí v kombinaci s pěší procházkou po městě. Vždyť Praha je nejen hlavní město, ale především krásné město se spoustou památek, které stojí za prohlídku. Uvidíte, že takto netradičně pojatý školní výlet bude pro děti nejen poučný, ale také velmi zábavný.

Plavba na palubě lodi je výbornou alternativou pěších výletů, která Vás i Vaše studenty v pohodlí proveze historickým centrem města a ukáže Vám Prahu z takového úhlu pohledu, jak ji leckdy neznají ani rodilí Pražané. Během plavby tak můžete studentům v klidu a daleko od hlučícího davu ukázat vše zajímavé a podat jim třeba kulturněhistorický výklad.

A nebudete ochuzeni ani o autentickou atmosféru rušného centra Prahy. Spolu s naším zkušený průvodcem si projdete pražské uličky od Karlova mostu až po Staroměstské náměstí. Odpadne Vám tak mimo jiné i starost s plánováním trasy, zajišťováním výkladu a určitě se s námi neztratíte.