Pod hladinou Vltavy

Pod hladinou Vltavy

O Praze se často říká, že se srdcem Evropy. Řeku Vltavu pak můžeme přirovnat k živé tepně města, tichému svědkovi všech událostí od historie až do dnešních dnů. Vydejte se tedy s námi za krásami a historií města právě na třpytivé hladině Vltavy.

Uspořádejte pro své žáky či studenty netradiční výlet Prahou, který jim ukáže nejen pohled na město z hladiny řeky, ale zároveň jim umožní díky unikátní výstavě „Pod hladinou Vltavy“ nahlédnout i do života, který se skrývá pod vodou. Nemusíte přitom chodit daleko, výstavu naleznete přímo v srdci Prahy, na Staroměstském náměstí. Děti tak mohou vidět známé i méně známe ryby našich vod, a to včetně dvoumetrového sumce.

Vydejte se s námi na netradiční prohlídku Prahy. Plavba lodí Vám poskytne potřebný klid a pohodlí, abyste mohli dětem ukázat Prahu tak, jak ji ještě neznají. Pro děti pak plavba bude zajímavým zážitkem, který si budou jistě dlouho pamatovat.

Z přístaviště je to k Páláci Kinských necelých 10 minut chůze.

V letošním roce Vám můžeme nabídnout pro Vaše žáky a studenty slevu na vstupném ve výši 50%, která všechny jistě potěší. Finální cena je 25,- CZK za osobu. Neváhejte a využijte této jedinečné možnosti.

Palác Kinských
Staroměstské náměstí 12
Praha 1
www.podhladinouvltavy.cz

Ryby 

Ryby

Ryby